Изображение по умолчанию
Показать контакты
Контактный телефон:
+995597700199
Заработная плата:
36 000 руб.
Место работы:
Warshaw
Польша
График работы:
Дневной
Обязанности:
** Badanie/znajomość charakterystyki produktu ** Rejestracja i kontrola produktu ** Sprzedaż marek / produktów w sieci; ** Rozszrzenie / rozwój sieci - kosztem wydajnej pracy z obecnymi klientami i pozyskiwania nowych klientów ** Trwale komunikować się z klientami i dostarczać im interesujące oferty; ** Posiadanie dokładnych informacji na temat marek i produktów w firmie; ** Utrzymywanie informacji i odpowiednie przetwarzanie towarów i sald istniejących w firmie; *** Komunikacja z klientami w sieci w celu uzyskania efektywnej sprzedaży; ** Późniejsza sprzedaż towarów (np. Prezentacja produktu na półce); ** Badanie dalszego przemieszczania sprzedawanych produktów (na przykład badanie skuteczności produktów w sklepach); ** Wdrożenie miesięcznego planu; ** Sprzedaż w programie ** Przygotowanie ofert i prezentacji ** Analiza operacyjna sald produktów u akceptantów ** Przeprowadzenie negocjacji z podmiotami handlowymi na warunkach płatności; ** Kontrolowanie w odpowiedni sposób podmiotów handlowych ** Analiza i raportowanie dotyczące sprzedaży i podmiotów handlowych.
Требования:
** Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnej pozycji. * Dobra znajomość języka rosyjskiego i polskiego. ** Znajomość programów komputerowych MS Office. ** Dobre umiejętności komunikacyjne, komunikacja ustna i pisemna. ** Zdolność do samodzielnej pracy ** Zdolność do myślenia logicznego i analitycznego ** Umiejętności matematyczne ** Umiejętność pracy w stresującej sytuacji ** Zdolność do celowości i zorientowanie na wynik; ** Wysokie poczucie odpowiedzialności.
Условия работы:
** Godziny pracy: 5 dni w tygodniu, godziny pracy: 9: 30 - 18: 30; Płatność: 500 EUR + Bonus; Prosimy kandydatów o wysłanie CV i na pocznę elektroniczną p.geowine@gmail.com Prosimy o podanie tytułu wolnego stanowiska.
XXV ежегодный проект "HR-Форум"